Dr. Šiuslerio druskos

Moteriškos problemos

Šiai dienai apie 75% moterų skundžiasi padidėjusiomis baltomis išskyromis iš makšties. O kai kurias moteris gausios išskyros vargina nuolat.

Makšties išskyros – normalus organizmo procesas.  Įprastai išskyros neturi kvapo ir būna bespalvės. Išskyrų gausumas nuolat kinta: tai priklauso nuo menstruacinio ciklo fazės ir moters amžiaus ir pan.

Tačiau dėl nusilpusio imuniteto, vartojamų  vaistų, netinkamų higienos priemonių, makšties išskyrų gali pagausėti.  Jos įgauna į varškę panašią konsistenciją, turi šiek tiek rūgštoką kvapą. Gali atsirasti odos paraudimas, lytinių organų gleivinės niežėjimas, perštėjimas.

Šiuslerio druskų derinys makšties išskyroms:

Šiuslerio druska Nr. 4 Kalium chloratum D6 (gleivinių druska)

Šiuslerio druska Nr. 12 Calcium sulfuricum D6 (valymo druska)

Dozavimas
Po 2 tab. kiekvienos druskos 3 kartus per dieną. Vartojama nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių priklausomai nuo padidėjusių išskyrų trukmės: kuo seniau turite išskyras, tuo ilgiau trunka vartojimas.

Galima vartoti kartu su kitais vaistais.
Pašalinis poveikis nepastebėtas.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas