Dr. Šiuslerio druskos

Venų elastingumui

Sumažėjus venų elastingumui, jos labiau įsitempia ir ypač tai jaučiame kojose, kai dalis kraujo iš kojų nenuteka širdies link, lieka venose ir užsistovi kojų audiniuose. Venų nepakankamumo požymiai yra skausmingos ir patinusios kojos, ypač ilgai stovint.
Venomis mūsų kraujas teka į širdį ir plaučius, kur juos prisotina deguonimi. Todėl kraujagyslės turi atlikti didelį ir svarbų darbą: transportuoti kraują dideliais atstumais be to, padėti jam nugalėti hidrostatinį slėgį.
Moteris dėl hormoninių pokyčių ir silpnesnio jungiamojo audinio ši problema kamuoja keturis kartus dažniau nei vyrus.  Varikozinių venų išsivystymą gali skatinti ilgas stovėjimas, nejudrus gyvenimo būdas bei antsvoris.

Norint sustiprinti venas, padidinti jų elastingumą, labai tinka Šiuslerio druskos.

Nr. 1 Calcium fluroratum – elastingumo druska.
Audinių bei kraujagyslių elastingumui palaikyti.
Ilgiau vartojant galėtume susigrąžinti elastingumą įsitempusioms venoms.

Papildomai galima vartoti:
Nr. 11 Silicea
Venų sistemos stabilizavimui.

Kaip vartoti?
po  1 tab. 3 kartus per dieną.

Kurso trukmė
Galima vartoti ilgai.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2019.09.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas