Dr. Šiuslerio druskos

Lankstumui

Kaip išlaikyti lankstumą vyresniame amžiuje?
 
Po 50 metų amžiaus jūsų raumenyse vyksta esminiai pokyčiai: mažėja raumenų masė, pasireiškia raumenų atrofija, padidėja riebalų masė ir sumažėja raumenų jėga. Tam tikru momentu tai nutinka visiems.

Laimei, šį procesą galima sulėtinti. Raumenų elastingumą išlaikyti padeda:

Elastingumo atstatymui Šiuslerio druską Nr. 1 rekomenduojama vartoti ilgai (iki metų)

Dozavimas:
1-ą mėnesį po 1 tab. 3 kartus dienoje
2-ą mėnesį po 1 tab. 2 kartus dienoje
Vėliau – po 1 tab. 1 kartą dienoje.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas