Dr. Šiuslerio druskos

Grožio kursas

Jūsų oda ir plaukai tikrai gali atrodyti geriau nei bet kada

Šiuolaikinis modernus gyvenimas, aplinkos tarša bei stresas kenkia mūsų grožiui. Odą ir plaukus alina sekinančios dietos, geležies trūkumas, hormonų pokyčiai, vaistai.
Todėl oda ir plaukais turime pradėti rūpintis iš vidaus. Dr. Šiuslerio druskos padeda pagerinti odos, plaukų ir nagų ląstelių regeneraciją.

Nr. 1 Calcium fluoratum D12
Pagrindinė jungiamojo audinio druska.  Stangrina odą, suteikia jai drėgmės, stiprina poodinį audinį ir skatina odos elastingumą. Tokiu būdu ji neleidžia odai per anksti raukšlėtis dėl oro sąlygų bei intensyvių saulės spindulių. Tuo pačiu stiprina apsauginį odos sluoksnį.

Nr. 11 Silicea D12
Dalyvauja kolageno gamyboje, dar kitaip vadinama  „Anti-Aging“. Lygina odą, skatina rankų ir kojų nagų augimą, stabdo plaukų slinkimą.  Silicea taip pat stangrina sausgysles ir raiščius, suteikia kaulams tvirtumo – dėl to eisena tampa lengvesnė, dinamiškesnė, o išvaizda jaunatviškesnė. Taip pat mažina šlaunų celiulitą.

Dozavimas:
Rytais – 3 tabletes Nr. 1 Calcium fluoratum D12
Vakarais – 3 tabletes Nr. 11 Silicea D12

Nr.12 Calcium sulfuricum D6
Tamsias dėmes ant rankų, nugaros ir veido gali sušvelninti regeneracinė druska Nr.12.

Dozavimas:
Du kartus per dieną po 3 tabletes sučiulpti Nr. 12 Calcium sulfuricum D6

Galima vartoti po vieną Šiuslerio druską atskirai arba visas kartu.
Galima vartoti kartu su kitais vaistais.
Pašalinis poveikis nepastebėtas.

Vartojimo būdas:
3 tabletes ištirpinkite puodelyje karšto vandens. Gerkite mažais gurkšneliais –  kiekvieną gurkšnelį trumpai palaikykite burnoje. Alternatyva:  tabletes sučiulpti.

Rekomenduojama vartoti 6-8 savaites, kursą kartojant du kartus per metus.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas