Dr. Šiuslerio druskos

Mažiau streso = daugiau džiaugsmo

Ekspertų teigimu, neįtikėtinai daug streso šaltinių labai kenkia mūsų emocinei ir fizinei sveikatai. Ypač didelis krūvis tenka smegenims.

Daugybė žmonių kenčia nuo nuolatinio streso, ir šiandien visi labai gerai žino, ką reiškia sakyti „aš patiriu stresą“, jaučiuosi išsekęs,  „nelaiko nervai“, „pametęs galvą“ ir pan.

Jei  smegenis ir nervų sistemą aprūpinsime tinkamais mineralais ir mikroelementais, laikysimės miego režimo, sveikai maitinsimės ir pasistengsime labiau atsipalaiduoti, galėsime išvengti streso spąstų. Visų pirma, labai padeda Šiuslerio druskos.

5 –  Kalium phosphoricum
padeda protui atgauti jėgas ir sumažina stresą ir nerimą.

7 – Magnesium phosphoricum
veikia raminančiai ir padeda atsipalaiduoti esant daugybei dirgiklių.

Kaip vartoti?
Daromas karštasis kokteilis: nurodyta tablečių skaičių
ištirpinkite stiklinėje karšto vandens
ir gerkite gėrimą mažais gurkšneliais.

Rytais –  Nr.5  iki 6 tablečių
Vakarais – Nr.7  iki 6 tablečių
Jei norite gauti gydytojo asmeninį patarimą dėl šių druskų vartojimo, rašykite [email protected]

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas