Dr. Šiuslerio druskos

Detoksikacija

Kuo naudinga organizmo detoksikacija?

 • Padeda pašalinti toksinus iš organizmo
  Ilgalaikis toksinų poveikis (aplinkos tarša, cheminės medžiagos, konservantai, pesticidai, sunkieji metalai, pramonės atliekos ir pan.) veikia visą mūsų organizmą ir sukelia įvairius negalavimus ir ligas.
 • Padeda numesti svorio
  Toksinai paveikia natūralų organizmo gebėjimą deginti riebalus, todėl priaugame svorio. Cukrinis diabetas, širdies susirgimai ir aukštas kraujospūdis tiesiogiai susiję su svoriu. Organizmo valymas padeda pašalinti iš organizmo toksinus iš riebalų ląstelių ir pagerina virškinimą.
 • Sulėtina priešlaikinį senėjimą
  Organizmo valymas padeda atsikratyti laisvųjų radikalų ir sunkiųjų metalų, iš dalies atsakingų už senėjimo procesus. Organizmo valymas pagerina antioksidantųs ir vitamin įsisavinimai ir taip padeda kovoti su oksidaciniu stresu.
 • Pagerina gyvenimo kokybę
  Kai organizmas užterštas toksinais, gali skaudėti sąnarius, galvą, sutrikti virškinimas, atsirasti miego problemų, trūkti energijos, atsiranda depresinės nuotaikos, prastėja atmintis. Išvalius organizmą, sugrįžta fizinė, emocinė ir protinė energija.
 • Pagerina odos būklę
  Aplinkos tarša labai veikia odos būklę.  Organizmo valymas palengvina aknės simptomus, stiprina plaukus ir nagus, suteikia mums natūralų, sveiką spindesį.

Nr.10 Natrium Sulfuricum D6
Organizmo detoksikavimo druska. Natrium sulfuricum palaiko detoksikacijos procesus, padeda pasišalinti pertekliniams audinių skysčiams ir palaiko kepenų detoksines funkcijas ir virškinimą.

Kaip vartoti?
Po 1 tabletę 1 – 3 kartus per dieną.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas