Dr. Šiuslerio druskos

Atminčiai

Suprastėjusi atmintis bei dėmesio koncentracija jaunesniame amžiuje dažnai yra streso ar per didelio darbo krūvio pasekmė.

Sutrikusios atminties negalavimai yra dažna problema vyresniame amžiuje. Nors yra daug galimų priežasčių, tyrimai parodė, kad labiausiai tikėtini kaltininkai yra susiaurėjusios kraujagyslės ir sutrikusi kraujotaka. Senstant mūsų kraujagyslės neišvengiamai susidėvi. Dėl to gali kauptis apnašos, kurios susiaurina kraujagysles ir pablogina kraujotaką. Dėl to sumažėjęs deguonies ir maistinių medžiagų kiekis gali paveikti smegenų veiklą ir sukelti atminties sutrikimų. Be to, sutrikus kraujotakai gali būti pažeistos nervinės ląstelės, todėl smegenims dar sunkiau formuoti naujus prisiminimus arba atgaminti senus. Nors visiškai išvengti su amžiumi susijusio atminties praradimo neįmanoma, sveikų kraujagyslių palaikymas ir geros kraujotakos skatinimas gali padėti sumažinti jo sunkumą.

Brandžiame amžiuje labiau tikėtina, kad suprastėjusią atmintį lemia susiaurėjusios kraujagyslės ir pablogėjusi kraujotaka.

Kai vargina atminties silpnumas, sunku susikaupti, gali padėti:

2 – Calcium phosphoricum

3 – Ferrum phosphoricum

Kaip vartoti?
Rekomenduojama vartoti po 2-6 tab. kiekvienos druskos per dieną (dozė priklauso nuo amžiaus ir druskos trūkumo organizme).

Jei kartu jaučiamas dar ir nuovargis, rekomenduojama pridėti:
5 – Kalium phosphoricum

Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaistų vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.
Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas