Dr. Šiuslerio druskos

Užkimimas

Puiki pagalba daininkams, skaitovams, oratoriams

12 – Calcium sulfuricum
Nuo užkimimo, kai pertemptos balso stygos
.
Dažniausias užkimimo kaltininkas – balso stygų uždegimas. Balso stygų uždegimas dažniausiai atsiranda dėl šių priežasčių:

  • infekcijos (virusinės, bakterinės ar grybelinės),
  • balso klosčių pertempimo daug ir garsiai kalbant (oratoriams, mokytojams, dėstytojams ir pan.),
  • labai intensyvaus kosulio.

Lėtinio balso užkimimo priežastis gali būti refliuksas (padidėjęs rūgštingumas).

Balsas darosi duslus arba visai užkimsta, atsiranda sausas dirginantis kosulys nuo gilesnio įkvėpimo ar bandymo garsiau kalbėti. Tokia būklė gali tęstis nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Jei užkimimas išlieka ilgiau, negu tris savaites – reikia kreiptis į gydytoją.
Padėti gali Šiuslerio druska Nr. 12.
Tik pasireiškus pirmiesiems simptomams galima išgerti kaip “karštąjį” kokteilį, po to vartoti po 2 tab. 3 kartus. Kad problema nesikartotų, rekomenduojama Nr. 12 pavartoti po 1 tab. 3 kartus porą mėnesių.
Jei užkimimo priežastis yra refliuksas, reikia dar ir Nr. 9 – rūgščių – šarmų pusiausvyrą reguliuojančios druskos po 2 tab. 3 kartus.

Kaip vartoti?
Vos pajutus pirmuosius simptomus išgerti “karštą” kokteilį, vėliau – po 1-2 tabletes 3 kartus per dieną.

Karštasis kokteilis: nurodytą tablečių skaičių
ištirpinkite stiklinėje karšto vandens
ir gerkite gėrimą mažais gurkšneliais.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas