Dr. Šiuslerio druskos

Alergija (pre-alergijos kursas)

“Pre-alergijos trio”

Pradėjus vartoti “Pre-alergijos trio” likus dviems mėnesiams iki numatomo alergijos sezono pradžios, organizmas galėtų pasireguliuoti ir pasiruošti, tam kad suminkštinti arba net ir visai išvengti stiprių reakcijų.

Nr. 2 Calcium phosphoricum D6
Imuninę sistemą reguliuojantis poveikis

Nr. 6 Kalium sulfuricum D6
Detoksikuojantis poveikis

Nr. 10 Natrium sulfuricum D6
Detoksikuojantis ir stiprinantis imuninę sistemą poveikis

Kaip vartoti?
Galite išsirinkti vieną labiausiai tinkančią Jūsų atveju arba derinti kelias Šiuslerio druskas kartu.
Vartoti pradėti likus dviem mėnesiams iki numatomos alergijos pradžios.
Po vieną tabletę kievienos druskos 3 kartus per dieną
arba kaip “šaltąjį” kokteilį.*

* Galite visą dienos dozę  sudėti į geriamo vandens buteliuką, jį pasiimti į darbą ir visą dieną gurkšnoti (“šaltasis” kokteilis).

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas