Dr. Šiuslerio druskos

Dr. Šiuslerio druskų paslaptys

Kas yra dr. Šiuslerio druskos?
Šiuslerio druskos tai mineralai labai svarbūs organizmo funkcijoms ir sveikatai. Šiuslerio druskos yra natūralios, tinka visai šeimai, nesikaupia organizme, gali būti vartojamos kartu su kitais vaistais ar maisto papildais. Kad mineralai patektų tiesiai į ląsteles, jie yra pagaminti ypatingos technologijos būdu. Mineralų mikrodalelės veiksmingai įsisavina jau burnos gleivinėje, o ne skrandyje. Tokiu būdu mineralai lengvai patenka tiesiai į ląsteles ir atstato mineralų trūkumą. Šis procesas skatina ląsteles pasisvinti didesnius mineralų kiekius tiesiai iš kraujo, siekiant patenkinti mineralų poreikį.

  • Natūralios, greitai tirpsta burnoje, malonaus skonio
  • Greitai ir efektyviai pasisavina
  • Tinka visai šeimai, įskaitant kūdikius ir nėščiąsias
  • Galima vartoti su kitais vaistais

Kaip dr. Šiuslerio druskos veikia organizmą?

Daktaras Vilhelmas Henrikas Šiusleris atrado paprastą, saugų gydymo būdą, kurį galime naudoti gydydamiesi patys. Jo teigimu, ligos vystosi, kai organizme trūksta fiziologiškai būtinų neorganinių druskų (sudedamųjų kūno ląstelių). Vartojant šias druskas mažomis mikrodalelėmis, mūsų kasdieniniai negalavimai palengvėja arba išnyksta.
Dr.Šiuslerio druskų terapija sėkmingai taikoma jau daugiau nei 100 metų. Dr.Šiuslerio druskas gali vartoti suaugusieji ir vaikai nuo vienerių metų.

Sveikų ląstelių paslaptis

Sveikų ląstelių paslaptis – mineralinių medžiagų pusiausvyra.
Mūsų kūną sudaro maždaug 60 trilijonų ląstelių. Tai mikroskopinės dalelės, iš kurių sudaryti mūsų organai, nervai, raumenys, oda, gleivinės, venos, kraujas ir smegenys. Kiekvieną dieną jos atlieka milijonus gyvybinių funkcijų.  Jei viskas vyksta sklandžiai, mes jaučiamės sveiki.

Kuras ląstelėms

Visoms ląstelėms reikia maistinių medžiagų, kurių jos gauna su maistu ir paverčia į energiją. Tačiau organizmas ne visada aprūpinamas optimalia mityba todėl ir ląstelės negauna pakankamai maistinių medžiagų. Dėl šios priežasties organizme gali sutrikti mineralinių druskų pasiskirstymas.

Rezultatas

Mūsų organizmo mineralinių medžiagų apykaita tampa nesubalansuota  ir mes tampame neatsparūs ligoms.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas