Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Vidurių užkietėjimasVidurių užkietėjimas: kai nieko neišeina....

Jei tuštinamės rečiau nei tris kartus per savaitę, kenčiame nuo vidurių užkietėjimo.        
 
Esant vidurių užkietėjimui, išmatų konsistencija paprastai yra kieta, išmatos sausos, dažnai  vargina pilvo pūtimas arba/ir net diegliai. Priežastys labai įvairios, dažnai – nepakankamas skysčių vartojimas ir nejudrus gyvenimo būdas.

 
Šiuslerio druskų terapija užkietėjus viduriams
 
Organizmo detoksikacijai  galima vartoti Šiuslerio druską Nr. 10 Natrium Sulfuricum. Ši Šiuslerio druska veikia laisvinančiai keisdama osmosinį slėgį žarnyno spindyje: žarnų sienelės neįsiurbia vandens, turinys suskystėja, sustiprėja žarnyno peristaltika.

Pakankamas  skysčio kiekis, gaunamas per dieną (vidutiniškai apie 1,5 litro vandens), yra būtina sąlyga reguliariam tuštinimuisi.

Kaip vartoti?
Galima vartoti kartu su kitais vaistais.
Pašalinis poveikis nepastebėtas.

Dozavimas:
Šiuslerio druska Nr.10 vartojama prieš pietus lėtai sučiulpiant  2 tabletes


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.