Dr. Šiuslerio druskos

Pleiskanos

5 būdai kaip išnaikinti pleiskanas

Su pleiskanomis reikia kovoti iš vidaus, o ne iš išorės!
Pleiskanos – dažnai pasitaikanti odos problema, kurią sukelia grybelis, vadinamas Malassezia. Šis grybelis gyvena ant sveikų žmonių odos ir minta riebalais, kuriuos išskiria plaukų folikulai. Mokslininkai dar nežino, kodėl Malassezia gali staiga pradėti plisti, tačiau, jei taip atsitika, tai grybelis sudirgina odą ir labai pagreitina negyvų odos ląstelių pašalinimą.
Štai keletas patarimų kaip kovoti su pleiskanomis:

1.
Stenkitės būti laimingais.
Venkite streso.  Labai svarbus geras miegas. Miegui pagerinti ir  atsipalaidavimui tinka vartoti magnį.

2.
Maitinkitės sveikiau. 
Jei ir toliau teršite savo organizmą greituoju maistu, nesaikingu cukraus vartojimu  ar alkoholiu, Jūsų oda reaguos atitinkamai.  Jūsų žarnynas perkraunamas ir   valosi per odą.  Gali atsirasti ne tik dėmių ant odos, niežulys,  bet ir papildomai odos pleiskanojimas.  Gerkite daugiau švaraus vandens, valgykite maisto, turinčio daugiau cinko ir vitamino B6.

3.
Dažniau būkite lauke.
Ypač žiemą viduje būna labai sausas oras dėl šildomų patalpų. Jūsų organizmas reaguoja išskirdamas daugiau  riebalų  galvos odoje.  Labai naudinga išeiti į lauką, ypač kai šviečia saulė. Atrodo, kad pleiskanos dingsta, kai saulės spinduliai paliečia jūsų galvą!

4.
Specialūs šampūnai.
Yra sukurta daugybė priemonių nuo pleiskanų. Nemaža dalis yra cheminės, kurių sudėtyje Natrio laurilsulfato, kuris dirgina ir agresyvai veikia galvos odą. Jei nusprendėte naudoti specialų šampūną nuo pleiskanų,  rinkitės atidžiai.

5.
Galite atstatyti galvos odos pusiausvyrą, padėdami jai iš vidaus, natūraliai bei greitai, Šiuslerio druskų terapijos pagalba.

Šiuslerio druska Nr.12  – odą valanti ir regeneruojanti druska. Normalizuoja odos atsinaujinimo procesą iš vidaus.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas