Dr. Šiuslerio druskos

Pilvo pūtimas

Dujos žarnyne ir pilvo pūtimas iš tikrųjų yra normalūs procesai. Tačiau jei tai vyksta per dažnai ar net sklinda nemalonus kvapas, tai tampa problema.

Nors tai gali būti nemalonu, tačiau dujų išsiskyrimas yra visiškai normalus reiškinys. Dujos žarnyne paprastai susidaro dėl praryto oro ir žarnyno bakterijų skaidomo maisto. Tačiau kai kurie maisto produktai dujas sukelia dažniau nei kiti. Tai – kryžmažiedės daržovės, pavyzdžiui, brokoliai ir kopūstai, taip pat pupelės, lęšiai ir kiti daug skaidulų turintys maisto produktai. Be to, dujų perteklių gali sukelti ir gazuotų gėrimų gėrimas bei kramtomosios gumos kramtymas. Nors pilvo pūtimas dažnai būna susijęs su dujomis, jį taip pat gali sukelti vidurių užkietėjimas arba skysčių susikaupimas pilve. Tačiau jei pilvo pūtimas pasireiškia dažnai arba jį lydi kiti simptomai, pavyzdžiui, pilvo skausmas ar sunkumai tuštinantis, tai gali būti rimtesnės būklės požymis. Jei jaučiate nuolatinius ar sunkius simptomus, svarbu kreiptis į gydytoją, kad jis įvertintų jūsų būklę.

Galimos dujų žarnyne ir pilvo pūtimo priežastys yra nesuderinamas maistas ir įvairios ligos. Daugeliu atvejų vidurių pūtimo galima išvengti pakeitus mitybos įpročius.

Varginant pilvo pūtimui, ypač po pieno, saldaus ir riebaus maisto, galėtų padėti

9 – Natrium phosphoricum
Medžagų apykaitos druska

Kaip vartoti
po 2-6 tab. per dieną iki kol praeina simptomai.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas