Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

Pilvo pūtimasDujos žarnyne ir pilvo pūtimas iš tikrųjų yra normalūs procesai. Tačiau jei tai vyksta per dažnai ar net sklinda nemalonus kvapas, tai tampa problema.
Galimos dujų žarnyne ir pilvo pūtimo priežastys yra nesuderinamas maistas ir įvairios ligos. Daugeliu atvejų vidurių pūtimo galima išvengti pakeitus mitybos įpročius.

Varginant pilvo pūtimui, ypač po pieno, saldaus ir riebaus maisto, galėtų padėti


9 - Natrium phosphoricum
Medžagų apykaitos druska

Kaip vartoti
po 2-6 tab. per dieną iki kol praeina simptomai.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.