Dr. Šiuslerio druskos

Nervingumas, nerimas

Gera nervų sistema ir stabili emocinė būklė palaiko mūsų vidinę pusiausvyrą ir padeda įveikti daugelį iššūkių. Kiekvienas, nuolat patiriantis stresą, galiausiai pasiekia savo fizinio ir nervinio atsparumo ribas.

Vidinis nerimas, įtampa, motyvacijos stoka ir miego sutrikimai gali būti ilgalaikio streso padariniai. Prieš tai, kol išsekimo ir nuovargio spiralė nenusisuko žemyn, suraskite priežastis ir imkitės priemonių situacijai spręsti.

Daugelis sveikų maisto produktų yra natūralus maistas nervų sistemai bei nuotaikai pagerinti. Mankšta, poilsis ir pakankamas miegas bei Šiuslerio driskų terapija skatina vidinę pusiausvyrą.

Patiriate stresą, nuolat jaučiate vidinę įtampą, energijos trūkumą, pasyvumą, neturite nuotaikos?

Šiuslerio druska Nr.5 Kalium phosphoricum
Energijos druska, nervų sistemai, nuotaikos druska. Ji harmonizuoja mintis ir emocijas, tinka esant nuotaikos svyravimams. Labai tinka daug protinio darbo dirbantiems asmenims.

Šiuslerio druska Nr.7 Magnesium phosphoricum
Nervus raminanti ir spazmų druska. Tinka, jei jaučiate nervingumą, nerimą, įtampą.

Vartojimas ir dozavimas.
Šiuslerio druska Nr.5 Kalium phosphoricum
Rekomenduojama vartoti ryte ir pirmoje dienos pusėje.
Šiuslerio druska Nr.7 Magnesium phosphoricum
Geriau vartoti vakare ir nakčiai, ji nuramins, atpalaiduos, padės atgauti jėgas pervargus, pagerins miegą.

Dozė labai individuali – vienam užtenka vienos tabletės, kitam reikia ir visų šešių. Galima pradžioje vartoti kaip “karštą kokteilį”. Paprastai pradžioje reikia didesnės dozės, kai pasijuntame geriau – dozę sumažiname.

Kaip tik šiuo metu – Šiuslerio druskų akcija internete: www.lukiskiuvaistine.lt

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas