Dr. Šiuslerio druskos

Rankos daug pasako apie žmogų. Jos laikomos vizitine kortele. Todėl rankų priežiūra yra dvigubai svarbi. Ypač svarbu prižiūrėti nagus: iš karto pastebimi sveiki, nepakitusios spalvos, elastingi, blizgantys ir gražios formos nagai.

Žmogaus nagai labai aiškiai parodo mineralų trūkumą: pavyzdžiui, kai nagai per minkšti, suskilę, su baltomis dėmėmis ar grioveliais. Norint turėti sveikus ir gražius nagus, labai padeda Šiuslerio druska Nr.11 Silicea.

11 – Silicea
Vadinama grožio mineraline druska. Labai svarbi odai, plaukams, nagams, o taip pat ir kaulams, sausgyslėms bei imuninei sistemai.

Kaip vartoti?
po  1-2 tab. 3 kartus per dieną.

Kurso trukmė
2-3 mėn. (kojų nagams kursas gali būti ilgesnis).

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas