Dr. Šiuslerio druskos

Miegas yra esminis gyvybinis poreikis, toks pat svarbus palaikant žmogaus sveikatą, kaip oras, maistas ir vanduo.

Jums sunku užmigti?

Šiuslerio druska Nr.7 Magnsium phosphoricum
Nervus raminanti druska. Tinka, jei sunku užmigti.

Vartojimas ir dozavimas.
Šiuslerio druska Nr.7 Magnesium phosphoricum
Vartoti vakare ir nakčiai, padės geriau užmigti, pagerinti miego kokybę, nuramins, atpalaiduos.

Dozė labai individuali – vienam užtenka vienos tabletės, kitam reikia ir visų šešių. Galima pradžioje vartoti kaip „karštą“ kokteilį. Paprastai pradžioje reikia didesnės dozės, kai pasijuntame geriau – dozę sumažiname.

Kaip tik šiuo metu – Šiuslerio druskų akcija internete: www.lukiskiuvaistine.lt

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas