Dr. Šiuslerio druskos

Mėnesinių vargai

Beveik kas antra moteris kiekvieną mėnesį patiria sunkias mėnesines. Menstruacinio skausmo stiprumui įtakos turi tiek fiziniai, tiek psichologiniai veiksniai. Kai mėnesinės tampa nepakeliamos, ne visada reikia cheminių vaistų.

Labai dažnai skausmingos mėnesinės būna dėl Magnesium phosphoricum trūkumo organizme.

Tad jei vargina “sunkios” mėnesinės, rekomenduojama

7 – Magnesium phosphoricum

Kaip vartoti?
pradėti vartoti likus kelioms dienoms iki ciklo pradžios po 2 tab. 3 kartus per dieną.
Prasidėjus ciklui, tik pajutus skausmą, rekomenduojama vartoti Nr. 7 dažnai, po 1-2 tab. kas 15-30 min. kelis kartus (svarbiausia neleisti skausmui įsigalėti).
Labai pasiteisina ir “karštieji” kokteiliai.
Karštasis kokteilis: nurodyta tablečių skaičių ištirpinkite stiklinėje karšto vandens ir gerkite gėrimą mažais gurkšneliais.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu [email protected] arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt;  Reklamos teksto parengimo data: 2016.11.02

Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas