Dr. Šiuslerio druskos

Geležies trūkumas

Geležis įeina į eritrocito sudėtį, o eritrocitai aprūpina deguonimi visus audinius – kiekvieną organizmo ląstelę. Jei trūksta geležies – vystosi anemija.
Kaip jaučiamės? Silpnėja dėmesio koncentracija, atsiranda mieguistumas, jaučiamės išsekę, prasideda galvos ir širdies skausmai.

Geležis yra labai svarbus mineralas, atliekantis įvairias funkcijas organizme, įskaitant deguonies pernešimą kraujyje ir ląstelių augimo reguliavimą. Kai geležies kiekis yra mažas, gali atsirasti įvairių požymių ir simptomų. Vienas dažniausių – nuovargis, kurį gali lydėti dusulys ir silpnumas. Sunkesniais atvejais pasireiškia rimti simptomai – nereguliarus širdies plakimas, kuris gali sukelti nerimą ir galvos svaigimą. Taip pat pasitaiko virškinamojo trakto problemų, tokių kaip pykinimas, vėmimas ir viduriavimas, nes geležies trūkumas gali sukelti virškinamojo trakto pokyčius. Ūmiais atvejais geležies trūkumas gali sukelti organų pažeidimus. Jei pasireiškė bet kuris iš šių požymių ar simptomų, svarbu kreiptis į gydytoją ir atlikti tyrimus. Geležies trūkumas yra išgydomas, tačiau kartais tenka visą gyvenimą vartoti maisto papildus.

3 – Ferrum phosphoricum
kai trūksta geležies, mažakraujystei,
geležies įsisavinimui;

2 – Calcium phosphoricum
kai trūksta geležies, mažakraujystei,
dalyvauja kraujo kūnelių susidaryme;

Kodėl būtent Šiuslerio druskos?

  • Neturi pašalinio poveikio (kuris kartais būdingas geležies preparatams)
  • Nedirgina virškinamojo trakto
  • Atstato reikiamą geležies kiekį kraujyje vartojant specialiai paruoštomis mažomis dozėmis
  • Tabletės malonaus skonio, greitai tirpsta burnoje
  • Tinka ir kūdikiams, nėščiosioms bei maitinančioms moterims

Kaip vartoti?
po 1-2 tab. 1-3 kartus per dieną, priklausomai nuo amžiaus ir geležies trūkumo. Jos ne tik pati patenka į ląstelę, bet ir pagerina geležies įsisavinimą iš maisto, maisto papildų.
Labai tinka vaikams ir nėščiosioms.

Kurso trukmė nuo 1 iki 3 mėnesių.

Galima vartoti kartu su kitais vaistais.
Pašalinis poveikis nepastebėtas.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti kaip nurodyta. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaistų vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.
Pastaba: Šiuslerio druskos palengvina simpotmus ir skatina gijimą. Šiuslerio druskų terapija gali būti naudojama savigydai esant lengviems negalavimams. Jei simptomai rimti – būtina gydytojo konsultacija, kuris įvertins Jūsų būklę.

12drusku.lt

Komentuoti

Užduokite savo klausimą apie šiuslerio druskas