Sveiki ir energingi kiekvieną dieną!

SLAPUKŲ POLITIKA
 
Dr. Šiuslerio druskų terapijos asociacija, įmonės kodas 302653184, registracijos adresas  V. Pietario g. 5-28, LT-03122 Vilnius (toliau –„Asociacija“, arba „Mes“), įsipareigoja užtikrinti svetainės lankytojų (toliau – „Lankytojai“) asmeninės informacijos saugumą ir teisių apsaugą Jums naudojantis mūsų interneto svetaine https://12drusku.lt/ (toliau – „Svetainė“) ir joje esančiu turiniu.
 
Svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies) - maži tekstiniai dokumentai, turintys unikalų identifikacijos numerį, kurie yra perduodami iš Lankytojo lankomo tinklalapio į Lankytojo naudojamą įrenginį (kompiuterį, planšetę, išmanųjį telefoną) ir jame išsaugomi, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti Lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Slapukai padeda Svetainei veikti kaip numatyta, pagerina Svetainės krovimosi greitį, saugumą, leidžia stebėti Lankytojų lankymosi Svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie Lankytojų skaičių, išsaugo lankytojų lankymosi Svetainėje istoriją ir pagal tai ją pritaiko.
 
Slapukai skirstomi į:
 
  • Būtinuosius slapukus, kurie yra būtini Svetainės veikimui.
  • Funkcinius slapukus, kurie leidžia Svetainei įsiminti Lankytojų pasirinktus nustatymus, pagerina Svetainės veikimą.
  • Analitinius slapukus, kurie naudojami Svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti. Šių slapukų surinkti duomenys naudojami anonimiškai.
  • Tikslinius arba reklaminius slapukus, kurie naudojami parodyti reklaminius skelbimus, kurie galėtų būti įdomūs konkrečiam Svetainei Lankytojui ir atitiktų jo interesus.
  • Trečiųjų šalių slapukai. Svetainėje naudojamas Facebook mygtukas „Patinka“, kurį paspaudus, Facebook gaus techninius duomenis apie jūsų naršyklę, IP adresą ir lankomus puslapius. Tokiu atveju taikomos Facebook slapukų taisyklės, kurias galite rasti čia: https://www.facebook.com/about/privacy/.
Svetainėje taip pat naudojamas Google Analytics įrankis, naudojantis slapukus. Daugiau informacijos apie Google privatumo politiką galima rasti .
 
Svetainėje naudojami šie slapukai:
 
Slapuko pavadinimas Slapuko aprašymas / tipas Galiojimo laikas
__cfduid Mailerlite slapukas, kurį sukuria CloudFlare servisas tikrinantis patikimą srauto šaltinį. 1 metai
__utma Google Analytics slapukas, skirtas atskirti lankytojus ir naršymo sesijas. 2 m. nuo įdiegimo/atnaujinimo
__utmb Google Analytics slapukas, skirtas naujų sesijų nustatymui. 30 min. nuo įdiegimo/atnaujinimo
__utmc Google Analytics slapukas, skirtas naujų lankytojų nustatymui Pasibaigus naršymo sesijai
__utmz Google analytics slapukas, saugantis kintamus lankytojo duomenis. 6 mėn. nuo įdiegimo/atnaujinimo
Svetainėje pateikti kitų ūkio subjektų skelbimai, kurie gali naudoti savo pačių slapukus analizuodami, kiek žmonių matė konkretų skelbimą arba kiek žmonių matė jį daugiau negu vieną kartą. Šie ūkio subjektai taiko savo parengtas politikas, kuriomis siūlome pasidomėti atskirai.
Slapukų visada galima atsisakyti, ištrinti ir išjungti pakeičiant naudojamos naršyklės nustatymus, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios Svetainės funkcijos. Daugiau informacijos apie slapukų atsisakymą, ištrynimą ar išjungimą galima rasti naudojamos naršyklės gamintojo svetainėje. Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos valdyti galima rasti adresu: https://www.allaboutcookies.org.